Residence STAR House - Hevlín - dovolená

Residence STAR House – Hevlín

Residence STAR House  - ubytování, pobyt - Hevlín

Vítejte na Cyklostezce Brno – Vídeň, která Vás provede mezi dvěma středoevropskými metropolemi. Navštívíte území jižní Moravy a dolnorakouský Weinviertel. Obě jsou proslulá vínem, vinicemi a svou vinařskou kulturou. Residence Starhouse se nachází v jihomoravské obci Hevlín na Znojemsku, necelé 2 km od hraníc s Rakouskem. Moravu protkává více než tisíc dvě stě kilometrů značených tras známých jako Moravské vinařské stezky, které vytyčila a spravuje Nadace Partnerství. Jakmile narazíte na symbol vinařských stezek, siluetu sklepa, jste na správné cestě. Stezky se klikatí vinařskou krajinou, zahýbají k vyhlídkám, procházejí sklepními uličkami a propojují významné vinařské obce.

Vodní svět termálních lázní Laa je svým zůsobem jedinečný. Kromě různých bazénů Vás zvou četné odpočinkové zóny k relaxaci a oddechu. Léčivý pramen „Laa Thermal Nord I“ obsahuje sodík, chlorid, jód a jiné minerály, které proudí do všech bazénů termálních lázní Laa(máte to od nás jenom 4 km).
 


Více informací >

Residence STAR House - ubytování

Hodnocení:
[Celkové: 1 Průměrné hodnocení: 5]

Typ ubytování: residence
Místo ubytování: Hevlín

Residence STAR House nabízí následující možnost ubytování:
2 lůžkový pokoj s příslušenstvím - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 10647 Kč.
4 lůžkový apartmán s příslušenstvím - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 42588 Kč.


Residence STAR House nabízí příjemné ubytování, lokalita Hevlín je bezvadné místo pro vaši dovolenou.Hevlín - pobyty v okolí

Další možnosti ubytování v blízkém okolí:

Napsat komentář