Penzion Sinfonietta – Luhačovice

Penzion Sinfonietta  - ubytování, pobyt - Luhačovice

Luhačovice jsou perlou mezi českými lázněmi. Díky klidné a pohodové atmosféře mají své kouzlo v každém ročním období. Lidé sem přijíždějí hlavně za silou místních přírodních pramenů. Na území Luhačovic vyvěrá v čele s nejznámější Vincentkou 16 hydro-uhličitanu-chloridu-sodných kyselek a jeden sirný pramen. 

Nejsou to jen lázně, co můžou Luhačovice nabídnout. Město je obklopeno pěknou přírodou, která je jako dělaná pro turistiku. Luhačovice jsou obklopeny strmými zalesněnými kopci. Ač město leží v nadmořské výšce 250 metrů a vrcholky okolních kopců dosahují nadmořské výšky maximálně 500 metrů, je tu patrný podhorský charakter. Tři kilometry po proudu říčky Šťávnice byla ve dvacátých letech minulého století postavena přehradní nádrž. Její první úlohou bylo zadržovat pravidelné záplavy, které pustošily lázně.

Časem však převzala i funkci rekreační. Luhačovice jsou proslulé i svou architekturou, především domy architekta Dušana Jurkoviče jsou proslulé nejen v naší republice. Ve městě se nachází velké množství nejrůznějších kaváren, vináren, restaurací a cukrářství. Vždyť musí uspokojit několik desítek tisíc návštěvníků města ročně.

Už dávno se do Luhačovic nejezdí jen za léčením, ale zdejší podmínky uspokojí lidi turisticky, sportovně i společensky založené.


Více informací >

Penzion Sinfonietta - ubytování

Hodnocení:
[Celkové: 0 Průměrné hodnocení: 0]

Typ ubytování: penzion
Místo ubytování: Luhačovice

Penzion Sinfonietta nabízí následující možnost ubytování:
2 lůžkový pokoj Gabriela s příslušenstvím - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 6650,00 Kč.
2 lůžkový apartmán Šárka s přísl. a možn. 1 přist. - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 8400,00 Kč.
2 lůžkový studio Marie, Anna s přísl. a možn. 1 přist. - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 9800,00 Kč.
2 lůžkový apartmán Zdenka, Katka s přísl. a možn. 1 přist. - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 10500,00 Kč.
2 lůžkový apartmán Kamila s přísl. a možn. 1 přist. - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 12600,00 Kč.


Penzion Sinfonietta nabízí příjemné ubytování, lokalita Luhačovice je bezvadné místo pro vaši dovolenou.Luhačovice - pobyty v okolí

Další možnosti ubytování v blízkém okolí:

Napsat komentář