Penzion NIKÉ – Jedovnice

Penzion NIKÉ  - ubytování, pobyt - Jedovnice

Penzion je situován v centru Moravského krasu v rekreační oblasti Jedovnice u rybníka Olšovce (42 ha) a rybníků Budkovan, Vrbový a Dubový (celkem 11 ha). Penzion je vhodný pro rodiny s dětmi, školy v přírodě, ozdravné a sportovní pobyty. Možnost  pěších túr, či využití cyklostezek. Olšovec jako jediný nabízí možnost rekreačního koupání a sportovního rybolovu po zakoupení místní povolenky. Mimo toho si zde lze zapůjčit loďky nebo šlapadla. Odvážnější mohou vyzkoušet windsurfing.

Atraktivitu penzionu doplňují služby v rekreační oblasti, obci Jedovnice a okolí – krytý bazén a aquapark v Blansku (cca 15 km vzdálené, výborná dostupnost autobusem), sauna a fitcentrum, tenisové kurty, kuželna, půjčovny kol, lodí a šlapadel. Nedaleký Vyškov nabízí dinopark, či ZOO. Pro všechny milovníky cykloturistiky se tu nachází spousta příležitostí poznat krajinu z kola nebo i na bruslích či pěšky. Terén tu není příliš kopcovitý, takže je vhodný i pro méně náročné sportovce. Kolo lze uschovat v penzionu. V okolí Jedovnic se nachází spousta dalších aktivit, zábavy a možností využití volného času, jako je minigolf, lanový park, lezecká stěna, či návštěva Skalního Mlýna, Punkevní jeskyně, Byčí Skála či propast Mocacha. V blízkém okolí se nachází Westernové městečko Boskovice, či výlety  na zámky, hrady či  na rozhlednu ve Veselicích nebo Máchův památník v Olomučanech. V okolí Moravského Krasu a speciálně Jedovnic, které se nachází přimo v srdci Moravského Krasu, najdete nejen krásnou a čistou přírodu, ale i nespočetně množství tipů na jedinečné výlety. Atraktivitu umístění penzionu dokresluje i 25 km vzdálené Brno.


Více informací >

Penzion NIKÉ - ubytování

Hodnocení:
[Celkové: 0 Průměrné hodnocení: 0]

Typ ubytování: penzion
Místo ubytování: Jedovnice

Penzion NIKÉ nabízí následující možnost ubytování:
2 lůžkový pokoj bez přísl. a možn. 1 přistýlky - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 2415,00 Kč.
3 lůžkový pokoj bez přísl. a možn. 1 přistýlky - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 4830,00 Kč.


Penzion NIKÉ nabízí příjemné ubytování, lokalita Jedovnice je bezvadné místo pro vaši dovolenou.Jedovnice - pobyty v okolí

Další možnosti ubytování v blízkém okolí:

Napsat komentář