Hotel Wellness Hotel Frymburk – Frymburk

Hotel Wellness Hotel Frymburk  - ubytování, pobyt - Frymburk

Wellness Hotel Frymburk leží v bezprostřední blízkosti malebného městečka Frymburk, které vybíhá jako poloostrov do vod Lipenského jezera. Hotel nabízí vynikající služby největšího hotelového Wellness centra v České republice. Ke komfortnímu ubytování je k dispozici aquapark, zázemí pro firemní akce a kongresy, rozmanitá gastronomie, ideální prostředí pro rodiny s dětmi a jiné další služby.
Pokud se rádi věnujete vodním sportům, můžete si pronajmout plachetnici nebo motorový člun z hotelové maríny. Hotel je položen přímo na břehu jezera a pro hosty má svou vlastní pláž. Na jaře a v létě se můžete spolu s rodinou vydat na kolech či in-linech po několik desítek kilometrů dlouhé cyklostezce, vinoucí se krajinou okolo jezera. Oblast Lipna je také ideálním místem pro zimní sporty. Ve Skiareálu Lipno nebo v blízkém Hochfichtu najdou vyžití všichni milovníci lyžování. Na své si přijdou i běžkaři, kteří spolu s bruslaři jistě rádi využijí upravených ploch zamrzlého Lipna.


Více informací >

Hotel Wellness Hotel Frymburk - ubytování

Hodnocení:
[Celkové: 0 Průměrné hodnocení: 0]

Typ ubytování: hotel
Místo ubytování: Frymburk

Hotel Wellness Hotel Frymburk nabízí následující možnost ubytování:
1 lůžkový pokoj s příslušenstvím - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 12950,00 Kč.
2 lůžkový pokoj Standard s přísl. - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 16450,00 Kč.


Hotel Wellness Hotel Frymburk nabízí příjemné ubytování, lokalita Frymburk je bezvadné místo pro vaši dovolenou.Frymburk - pobyty v okolí

Další možnosti ubytování v blízkém okolí:

Napsat komentář