Hotel Kučera – Karlovy Vary

Hotel Kučera  - ubytování, pobyt - Karlovy Vary

Karlovy Vary jsou největší lázeňské město v České republice založené českým králem a císařem římským Karlem IV. ve 14. století. K Lázeňské léčbě se kromě procedur používají teplé minerální prameny s teplotou až 72°C. Město pod symbolem kamzíka, město romantické architektury a kolonád navštíví ročně klientela z více než 80 zemí světa. Tradičními a světoznámými produkty jsou: sklo Moser, porcelán Thun, Becherovka, minerální vody a lázeňské oplatky. Hotel je situován do historicky významné budovy karlovarské kolonády, postavené ve stylu secese, jejíž historie se datuje již od roku 1715. 

V hotelové restauraci je unikátní štukový strop s jemným fládrováním a zlacenými prvky, který nemá vyjma Císařských lázní v Karlových Varech obdoby. Hotel se také pyšní zrestaurovaným zlaceným schodištěm, které je uprostřed budovy a osvětluje jej velké střešní okno.

V pokojích kategorie A s balkónem a pokojích ve střední části hotelu se dochovala cenná štuková dekorace stropů zdobená zlatem.

Hotel byl postaven v duchu skvostné italské neorenesance. Projekt vypracoval známý karlovarský stavitel Karl Heller. Budova je zapsána v Ústředním seznamu nemovitých kulturních památek ČR. Dům postupně prochází citlivým restaurováním interiéru.


Více informací >

Hotel Kučera - ubytování

Hodnocení:
[Celkové: 0 Průměrné hodnocení: 0]

Typ ubytování: hotel
Místo ubytování: Karlovy Vary

Hotel Kučera nabízí následující možnost ubytování:
2 lůžkový pokoj B s přísl. a možn. 1 přistýlky - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 10200,00 Kč.
2 lůžkový pokoj A s příslušenstvím - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 12600,00 Kč.
2 lůžkový pokoj A s přísl. a možn. 1 přistýlky - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 12600,00 Kč.


Hotel Kučera nabízí příjemné ubytování, lokalita Karlovy Vary je bezvadné místo pro vaši dovolenou.Karlovy Vary - pobyty v okolí

Další možnosti ubytování v blízkém okolí:

Napsat komentář