Hotel Grand - Řevnice - dovolená

Hotel Grand – Řevnice

Hotel Grand  - ubytování, pobyt - Řevnice

Hotel Grand, který díky své jedinečné poloze nabízí pohodlné ubytování 20 minut od hlavního města Prahy a zároveň bude skvělou základnou pro pořádání pěších túr či vlakových nebo automobilových výletů do okolí. K nejrůznějším památkám se tak pohodlně dostanete i vlakem.

Vyrazte za odpočinkem a pohodou do městečka Řevnic, kde budete mít na dosah nejen nádhernou přírodu, ale také hlavní město. Řevnice se rozkládají na březích Berounky, na okraji přírodní rezervace Český kras. Toulky chráněnou krajinnou oblastí tak můžete zkombinovat s návštěvou stověžaté matičky Prahy. Nově jsou pro Vás zpřístupněny Brdské hvozdy, nejvyšší ryze české pohoří v České republice, kde můžete poznávat zatím nedotčenou přírodu.

Karlštejn, naučné stezky a další tipy na výlety

Hotel má ideální polohu pro pořádání pěších túr či vlakových nebo automobilových výletů do okolí. K nejrůznějším památkám se tak pohodlně dostanete vlakem. Budete-li chtít zažít wellness hýčkání, pak vás k návštěvě zláká Olympia Wellness (2 zastávky vlakem, 6 minut). Na slavný Karlštejn to budete mít zhruba 10 km (2 zastávky vlakem, 7 minut). O nic méně zajímavá je také tvrz Karlík (6 km). Neopomeňte ani skanzen těžby vápence (18 km) či úchvatné Koněpruské jeskyně (15 km). Na dosah budete mít také místa, kde se natáčel Limonádový Joe – lomy Velká a Malá Amerika. K pěší turistice lákají i naučné stezky (např. NPR Karlštejn, Svatojánský okruh nebo Zlatý kůň). Ty nejmenší jistě potěší návštěva Medvědária v Berouně. Za koupáním se pak můžete vydat třeba do Aquaparku v Berouně (20 km).

Skvělá lokalita pro cykloturistiku – kola s sebou!

Řevnice o jejich okolí jsou atraktivním místem pro cykloturistiku. Hotel se nachází na trase cyklostezky vedoucí ve směrech Dobřichovice a Karlštejn. Neváhejte a vezměte svá kola s sebou. Pro cyklisty zde zdarma nabízí úschovu kol a základní nářadí na opravu kol. Hotel je v programu „Cyklisté vítáni“.


Více informací >

Hotel Grand - ubytování

Hodnocení:
[Celkové: 0 Průměrné hodnocení: 0]

Typ ubytování: hotel
Místo ubytování: Řevnice

Hotel Grand nabízí následující možnost ubytování:
Jednolůžkový pokoj - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 3150 Kč.
Dvoulůžkový pokoj KLASIK s možností přistýlky - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 6174 Kč.
Dvoulůžkový pokoj KOMFORT - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 8190 Kč.
Třílůžkový pokoj KLASIK s možností přistýlky - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 8505 Kč.
Třílůžkový pokoj KOMFORT - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 10395 Kč.


Hotel Grand nabízí příjemné ubytování, lokalita Řevnice je bezvadné místo pro vaši dovolenou.Řevnice - pobyty v okolí

Další možnosti ubytování v blízkém okolí:

Napsat komentář