Chata Karolína – Stříbrná

Chata Karolína  - ubytování, pobyt - Stříbrná

V zimním období možnost sjezdového lyžování přímo v obci Stříbrná (250 m od chaty) v místním skiareálu. Další skiareál je v obci Bublava (umělé zasněžování, večerní lyžování, snowboardpark, půjčovna lyží, občerstvení). Možnost využít běžecké tratě jak v blízkosti, tak i v 10 km vzdáleném Německu. 30 km od Stříbrné v Německu je sportovní areál Schöneck s aquaparkem. Za návštěvu stojí 15 km vzdálená přírodní rezervace Přebuz s krásnou přírodou a rašeliništěmi. Je možnost zajet do Sokolova, kde je jak přírodní koupaliště Michal s nejdelším tobogánem v ČR, tak i krytý bazén. V Sokolově je vybudované nové 18 – ti jamkové golfové hřiště. Stojí za to také uskutečnit výlet na hrad Loket nebo na zámek v Bečově nad Teplou (relikviář Sv. Maura). Je tu možnost navštívit lázeňská města: Karlovy Vary, Mariánské Lázně (lanové centrum, zpívající fontána), Lázně Kynžvart (zámek) nebo také Františkovy Lázně s nádherným aquaparkem. Nedaleko odtud se nachází chráněná krajinná oblast Slavkovský les.

Asi 3 km od chaty se nachází skalní město u Stříbrné – ráj pro horolezce. Výška věží se pohybuje od 3 m do 18 m. Koncem roku 2004 zde vzniklo mnoho cest. Obtížnost se pohybuje v rozmezí II až VII.


Více informací >

Chata Karolína - ubytování

Hodnocení:
[Celkové: 0 Průměrné hodnocení: 0]

Typ ubytování: chata
Místo ubytování: Stříbrná

Chata Karolína nabízí následující možnost ubytování:
Chata pro 18 osob - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 19600,00 Kč.


Chata Karolína nabízí příjemné ubytování, lokalita Stříbrná je bezvadné místo pro vaši dovolenou.Stříbrná - pobyty v okolí

Další možnosti ubytování v blízkém okolí:

Napsat komentář