Chalupa Pod Kapličkou – Náchod

Chalupa Pod Kapličkou  - ubytování, pobyt - Náchod

Chalupa se nachází v blízkosti města Náchod v malé vesničce Pavlišov. Pokud chcete vyzkoušet pravý Pavlišovský řízek, doporučujeme místní útulnou hospůdku s letní zahrádkou (cca 100 m od objektu). Pavlišov se pyšní díky své poloze nádherným výhledem na Polsko, Orlické hory, Jestřebí hory a Krkonoše. O tom se můžete přesvědčit i na zhruba 1 km vzdálené nově postavené rozhledně. Pro využití volnočasových aktivit se nabízí také na Pavlišově dětské hřiště nebo projížďky na koních v nedaleké jízdárně.

Náchodsko je velmi atraktivní a vyhledávaný region východních Čech. V okolí objektu je mnoho turistických stezek včetně cyklotras a nepřeberné množství přírodních a kulturních památek jako třeba Ratibořice, Teplické skály a Adršpach, Náchodský zámek nebo lázeňské město Kudowa Zdrój v Polsku. Milovníci sportu mohou navštívit sportovní zařízení jak v místě, tak v blízkém Náchodě. V zimním období a za předpokladu kvalitní sněhové nadílky je tato oblast vyhlášena mezi běžkaři. Zájemci o rybaření mají vhodné podmínky k tomuto koníčku na nedaleko vzdálené vodní nádrži Rozkoš, na rybníku Podborný v Náchodě nebo na rybníku Brodský v Červeném Kostelci.


Více informací >

Chalupa Pod Kapličkou - ubytování

Hodnocení:
[Celkové: 1 Průměrné hodnocení: 5]

Typ ubytování: chalupa
Místo ubytování: Náchod

Chalupa Pod Kapličkou nabízí následující možnost ubytování:
Chalupa pro 4 osoby - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 4529,00 Kč.


Chalupa Pod Kapličkou nabízí příjemné ubytování, lokalita Náchod je bezvadné místo pro vaši dovolenou.Náchod - pobyty v okolí

Další možnosti ubytování v blízkém okolí:

Napsat komentář