Apartmán(y) U koloběžky – Slavonice

Apartmán(y) U koloběžky  - ubytování, pobyt - Slavonice

Přijměte naše pozvání k ubytování U koloběžky a možnost půjčení koloběžek, které se nachází v jižních Čechách v centru historického renezančního  města Slavonice na Jindřichohradecku v chráněné krajinné oblasti UNESCO nazývaná Česká Kanada  přímo na náměstí Míru, naproti hotelu U Růže.

Slavonice a Slavonicko patří mezi přední tuzemské turistické destinace. Malebné renesanční městečko je po staletí vyhledávanou lokalitou v cestovním ruchu v oblasti nazývané Česká Kanada pro sportovní aktivity, relaxační dovolené, víkendový odpočinky. Město je též známé svou poklidnou, téměř lázeňskou atmosférou, ideální místo pro odpočinek. Zdejším pobytem prožijete příjemnou rekreaci, nabydete nové zážitky, odpočinete si a především načerpáte nové síly. Díky ubytování v žádané lokaci se můžete pohodlně oddávat procházkám v historických kulisách renesančního města nebo vyjíždět na výlety po okolí, do čarovných koutů přírodní rezervace Česká Kanada.


Více informací >

Apartmán(y) U koloběžky - ubytování

Hodnocení:
[Celkové: 0 Průměrné hodnocení: 0]

Typ ubytování: apartmán(y)
Místo ubytování: Slavonice

Apartmán(y) U koloběžky nabízí následující možnost ubytování:
Apartmán(y) B pro 4 osoby - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 6160,00 Kč.
Apartmán(y) A pro 4 osoby - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 7840,00 Kč.


Apartmán(y) U koloběžky nabízí příjemné ubytování, lokalita Slavonice je bezvadné místo pro vaši dovolenou.Slavonice - pobyty v okolí

Další možnosti ubytování v blízkém okolí:

Napsat komentář