Apartmánový dům Rudík – Železná Ruda

Apartmánový dům Rudík  - ubytování, pobyt - Železná Ruda

Apartmánový dům Rudík je původní zástavba po celkové rekonstrukci a stojí v centru horského městečka Železná Ruda na Šumavě. Vzhledem k celkové dostupnosti má ideální polohu pro cestování, sport, procházky přírodou, kulturu, nakupování i odpočinek. S pěšky dostupnými, levnými sjezdovkami a před domem odjíždějícím skibusem k lyžování do skiareálu Špičák nebo skicentra alpského formátu na Velký Javor a v létě taktéž cyklobusem, který Vás dopraví i s Vašim kolem. Blízký je také nástup běžeckých, turistických tras, cyklostezek směrem do Šumavy i do komfortních v bavorském přírodním parku, které jsou doporučovány pro kvalitu, atraktivitu i různý stupeň náročnosti.
V zimním období je prostředí ideální pro běžky, sjezdové lyžování, snowboarding nebo v případě nepřízně počasí je možná návštěva nedalekého aquaparku v Německu. Zatímco v údolí je inverzní příkrov, zde je příkré slunce. V létě můžete využít nepřeberné množství procházek po turistických cestách do lesů, na ledovcová jezera, vrcholy hor, vodopády, cyklostezky i s unaveným návratem cyklobusem.


Více informací >

Apartmánový dům Rudík - ubytování

Hodnocení:
[Celkové: 0 Průměrné hodnocení: 0]

Typ ubytování: apartmánový dům
Místo ubytování: Železná Ruda

Apartmánový dům Rudík nabízí následující možnost ubytování:
4 lůžkový apartmán Bárt s příslušenstvím - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 7700,00 Kč.
6 lůžkový apartmán Johanna s příslušenstvím - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 7700,00 Kč.
6 lůžkový apartmán Max s příslušenstvím - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 7700,00 Kč.
6 lůžkový apartmán Rosa s příslušenstvím - (8 dní, 7 nocí) - Běžná cena: 7700,00 Kč.


Apartmánový dům Rudík nabízí příjemné ubytování, lokalita Železná Ruda je bezvadné místo pro vaši dovolenou.Železná Ruda - pobyty v okolí

Další možnosti ubytování v blízkém okolí:

Napsat komentář